O Akademii

Your Folly Style. Akademia Follynail to miejsce dla każdej miłośniczki piękna i dobrego stylu. Dłonie są wizytówką kobiety. Nic tak nie wpływa na samopoczucie kobiet jak piękne dłonie i zadbane stópy.

To wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Dzięki kursom prowadzonym przez profesjonalną kadrę, zdobędziesz cenną wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci stać się cenioną stylistką paznokci, której pracę są na wysokim poziomie. Obok szkoleń dotyczących umiejętności technicznych i stylistycznych paznokci, oferujemy szkolenia uzupełniające, biznesowe. Na szkoleniach biznesowych dowiesz się między innymi jak lepiej prowadzić swój salon, jak być lepszych Szefem, a także jak promować swoją firmę lokalnie oraz na portalach społecznościowych. Zdobądź tę bezcenną wiedzę popartą naszym doświadczeniem i bądź zawsze kilka kroków przed konkurencją!

Zapisz się on-line już teraz na kurs stacjonarny, zyskaj wiedzę i dodatkowe korzyści.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

W Akademii Follynail znajdziesz specjalistów szeroko pojętego biznesu stylizacji paznokci. Jesteśmy firmą wpisaną do rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr. 2.10/00067/2022. Członkami Folly Akademii są Instruktorzy stylizacji paznokci z wieloletnim doświadczeniem, Nauczyciele Akademiccy, Podolodzy, Kosmetolodzy, Trenerzy Biznesu jak i Eksperci ds. Marketingu w Social Mediach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, kwalifikacje i przygotowanie pedagogiczne. Zapoznaj się z pełną ofertą szkoleniową Folly Akademii. Wybierz interesujący Cię temat Szkoleń lub Warsztatów i zapisz się na dogodny dla siebie termin on-line lub telefonicznie.

Prowadzimy pokazy, szkolenia i warsztaty. Pracujemy w grupach lub indywidualnie. Oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej, certyfikatów potwierdzających zdobyte kompetencje, każdy uczestnik szkoleń otrzymuje KOD RABATOWY, który uprawnia do zakupów w naszym e-sklepie FOLLYNAIL.COM ze zniżką 10%. Kod jest aktywny przez 7 dni od dnia rozpoczęcia szkolenia.

FOLLY ACADEMY

O nas w kilku liczbach
6240
Uczestników
2080
Kursów
16640
Godzin Szkoleniowych
8
EDUKATORÓW

Najlepszych stylistów i kursantów z całej Polski, którzy oprócz prowadzenia swojego salonu szukają dodatkowego źródła dochodu zapraszamy do współpracy w ramach Folly Premium Club.