Szkolenie Perfect Thin Line

The event is expried

Kiedy już szkolenia techniczne masz za sobą to fantastycznie, czas na zdobienia! Jeśli ciągle ćwiczysz, ale wciąż Twoje kreski nie są idealne. Jeśli masz problem z równymi cieniutkimi liniami to szkolenie dedykowane jest właśnie dla Ciebie. Czas najwyższy, puścić wodze fantazji i odkryć, że za stylizacją paznokci mogą kryć się prawdziwe dzieła sztuki. Podczas szkolenia nauczysz się malować równe linie i świadomie prowadzić kreski. Po tym szkoleniu salonowe zdobienia, ornamenty i zawijaski staną się dziecinnie łatwe! Podczas szkolenia pracujemy na wzornikach, co zdecydowanie ułatwia opanowanie całej zdobytej wiedzy.

Podczas szkolenia poruszymy wiele ciekawych tematów:

– naukę projektowania zdobień na paznokciach
– przekształcenie technik zdobniczych
– technikę Sugar Effect (sweterki, delikatne ornamenty, zawijaski)
– szybkie zdobienia salonowe

Pokazywane podczas szkolenia wzory uzależnione są od sezonu i obowiązujących Trendów w okresie, w którym odbywa się szkolenie, a także poziomu grupy.

W cenę szkolenia wliczone są wszystkie materiały szkoleniowe, napoje (kawa, herbata, zimne napoje) oraz przekąski. Koniecznie musisz zabierać ze sobą dobry humor i chęci do nauki! Po zakończeniu szkolenia praca zostanie poddana ocenie, a poziom zdobytych umiejętności potwierdzimy certyfikatem.

Szczegóły

Luty 11, 2019 10:00 am
Luty 11, 2019 4:00 pm

Dąbrowskiego 1
98-220 Zduńska Wola, Polska

 

 

 

akademia@follynail.com
+48 664 202 527
Regulamin Serwisu

Poniedziałek – Piątek

09:00  – 17: 00