Barbara Bebej

Barbara Bebej

Instruktor

Instruktor z blisko 13 letnim doświadczeniem w branży stylizacji paznokci. Od 10 lat właściciel salonu Follymood Atelier w Zduńskiej Woli, w którym przez te lata zatrudniała łącznie kilkadziesiąt stylistek. Obecnie w Salonie pracuje 10 osób, które rocznie obsługuje ponad 13 000 wizyt. Można więc z przekonaniem stwierdzić że zarówno praca stylistki jak i zarządzanie Salonem Basia zna od podszewki.

Barbara szkoliła się pod okiem najlepszych Instruktorów w branży – m.in Stephanie & David Fowler, Madelaine Wolf, Marco Bonvicino, Natalii Yakubczuk, Evy Darabos, Norki Szalay. Basia przez ponad trzy lata współpracowała jako Instruktor i Edukator z marką INDIGO.

Od 2015r wspólnie z mężem Arkadiuszem Bebej zajmowała się również dystrybucją kosmetyków do stylizacji paznokci. Pod koniec 2017r powołała do życia markę Follynail, gdzie zajmuje się prowadzeniem Akademii Szkoleniowej oraz rozwojem oferty produktowej. Basia bierze czynny udział przy tworzeniu każdej linii produktowej Follynail. Jest pierwszym testerem każdej nowej receptury i jednocześnie assesorem dopuszczającym produkt do sprzedaży.

Wymyśliła i stworzyła Markę Follynail!

604497211
basia@follynail.com
Kościelna